Prosinec 13, 2017

AKCE,KTERÉ MŮŽETE V OSTRAVĚ NAVŠTÍVIT

ZOO OSTRAVA
Michálkovická 197, 710 00 OSTRAVA

11.+12.2.Fed Cup 2017 - Česká republika vs. Španělsko Tenis
Dějištěm souboje českých tenistek se Španělskem v 1. kole Fed Cupu bude ostravská Ostravar Aréna

15.4.2017:Night Run 2017
Noční zážitkový běh v délce 10 km. Určen pro všechny běžce, kteří si chtějí užít atmosféru nočního města za svitu čelovek. Všichni závodníci obdrží pamětní medaili a v každé kategorii budou 3 nejlepší oceněni. Běh je limitován na 1500 startujících.

leden 2017: Mistrovství Evropy v krasobruslení 2017
Ostravar Aréna, Mistrovství Evropy krasobruslařů se do České republiky vrátí po 18 letech, ostravský šampionát přinese čtyři soutěžní dny a v neděli ho zakončí tradiční exhibice

KONCERTY V OSTRAVĚ:

24.2.2017
Pendl - Ostravská klubová noc 2017Multižánrový hudební festival již potřetí rozproudí centrum moravskoslezské metropole! Připravte se na strhující festivalovou atmosféru, která naplní sedm klubů i ulice města. Zažijte bezprostřední kontakt s desítkami známých i méně známých kapel. Rozšiřte si obzor pestrou škálou hudebních žánrů anebo si lineup sestavte přesně podle svého gusta. Oslavme společně ostravskou klubovou scénu – s přáteli a pořádnou dávkou koncertů...

25.2. Mezinárodní Gala - čtvrtý ročník baletního galakoncertu
Baletní galakoncert s mezinárodní účastí zve na svůj již čtvrtý ročník dne 25. února 2017 v 18.30 hodin v Divadle Antonína Dvořáka. Hosty budou tanečníci zahraničních národních divadel z Polska a Německa. Českou republiku budou reprezentovat hosté z Baletu Národního divadla v Praze, souboru Ballet Hommes Fatals, ostravská rodačka Nataša Novotná a samozřejmě domácí balet Národního divadla moravskoslezského

VÝSTAVIŠTĚ ČERNÁ LOUKA
Moravská Ostrava a Přívoz 70200

3.-5.3.2017 7. Ostravský knižní veletrh
Novinky a to nejzajímavější z knižní produkce představí nakladatelé všech žánrů z celé České republiky na 7. Ostravském knižním veletrhu, který se bude konat 3. - 5. března na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Těšit se můžete i na bohatý doprovodný program a na autogramiády.

3.-5.3.2017 Dovolená, region a lázeňství Ostatní
Ať už budete hledat odpočinek nebo dobrodružství, vše najdete na největším mezinárodním veletrhu cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji na výstavišti Černá louka! Veletrh již tradičně představí tři základní pilíře cestovního ruchu. Dovolenou, region a lázeňství.

3.-5.3.2017 Svatba
Představíme nové trendy ve svatební módě, snubních prstenech, dortících, vázání svatebních kytic, fotografování a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s výběrem místa pro Váš den „D“ a nabídneme Vám organizaci a zajištění svatby na klíč. Můžete se inspirovat během doprovodného programu, který bude probíhat non-stop na hlavním podiu svatebního veletrhu SVATBA. Nebudou chybět přehlídky svatební a společenské módy, ukázky vázání svatebních kytic, zdobení dortů i soutěže vystavovatelů o hodnotné ceny.

SLEZKOOSTRAVSKÝ HRAD 8.-9.4.2017 Velikonoce na hradě


Velikonoční dvoudenní lidový jarmark. O víkendu 8. - 9. dubna 2017 se v areále Slezskoostravského hradu uskuteční velikonoční lidový jarmark s ukázkami řemesel a prodejem lidově uměleckých výrobků. Návštěvníci mohou sledovat ukázky lidových zvyků, naučit se plést velikonoční pomlázku, namalovat si vajíčko nebo si vymodelovat na hrnčířském kruhu hrníček. Na jarmarku načerpají inspiraci, jak nazdobit velikonoční vajíčka, vázy, košíčky a jiné tradiční výrobky. Ke zhlédnutí bude velké množství lidových stánků s tou nejpestřejší nabídkou.

Hotel MARIA Ostrava v Ostravě hodnocení