Březen 5, 2024

Rozvoj osobnosti

1) Poradna osobního rozvoje-Koučink

Vážení a milí,
Zahajujeme provoz poradny Osobního rozvoje - Koučinku, kterou naleznete v prostorách salónku hotelu Maria.
Poradenství poskytuje Ing. Lucie Ondříšková, absolventka kurzů Ing. Zdeňky Jordánové a koučinkových seminářů.

Možná máte velikou touhu změny, ale přestali jste věřit, že ji můžete zrealizovat. Někdy potlačujeme sebe sama tak dlouho, že pak potřebujeme někoho, kdo v nás napoprvé uvěří víc než my sami. Pomohu Vám podívat se na vaši reálnou situaci z jiného pohledu a pomohu Vám vidět, jak z ní ven. Přijměte, že každý Váš problém má řešení a ještě to nejlepší pro Vás i když ho momentálně nevidíte. Převezměte zodpovědnost za svůj život a začněte ho tvořit takový, jaký ho chcete mít.

Nemusíme ale vždy řešit jen problémy. Můžeme si jen ujasnit, jak nyní dál ve svém životě. Můžeme vlastně řešit VŠE, cokoli nám nevyhovuje, cokoli neodpovídá našim představám, které máme o svém životě, cokoli, co se nám nedaří. COKOLI, CO BYCHOM CHTĚLI ZMĚNIT!

Každý z nás je schopen nacházet pro sebe ta nejefektivnější řešení jakéhokoliv problému. Já Vám chci pomoci nacházet nejoptimálnější cestu, která nejen ukáže nejlepší praxi a tipy, ale zároveň je v souladu s Vašimi hodnotami, potřebami a představami. Pomohu Vám projít tímto emocionálním procesem bezpečně a odstraníme bariéry, které jste si na vaší cestě životem vybudovali. Pomohu Vám najít nejlepší cestu, budu Vám na ní laskavým, ale i náročným průvodcem a pak se musíte odvážit po této cestě jít.

Jedno individuální setkání trvá 90 minut a stojí 900,- Kč.

Podrobnější informace naleznete na stránkách Ing. Lucie Ondříškové www.jasnyzamer.cz.
Objednat se můžete telefonicky na číslo 603 436 991 nebo emailem na lucie@jasnyzamer.cz.

Najděte v sobě odvahu a pojďte se naučit sami na sobě pracovat a měnit svoji realitu.

2) Metoda The Reconnection a Reconnective healing

The Reconnection (Znovunapojení) a Reconnective Healing (Rekonektivní léčení) pomáhá tělu dostat se do rovnováhy a harmonie na všech úrovních-fyzické, mentální, emocionální a opětovně navodí přirozený stav, ve kterém se tělo začne samo léčit. Vašemu tělu se navrátí schopnost zásadně obnovovat své funkce, poškozené tkáně, znovu napojovat zkrácené řetězce DNA.
Provozuje Vladislava Kotasová, certifikovaný praktik The Reconnection a Reconnective Healing.

Více se dovíte na www.kotasova-reconnection.cz, na telefonu 608 863 335 nebo emailu vladka@kotasova-reconnection.cz

Hotel MARIA Ostrava v Ostravě hodnocení